Ivy Hanover

@protagonistivy

Youtuber, cat mom of four, massive nerd!

Wishlist

Gifters

All Wishes

002

All Wishes

One week Wet Cat Food

$7.68

a tub of cat litter

Cat litter is expensive haha. I go through about 2-3 tubs a month between all four cats so it's about $30-$45 a month.

$15.91